JHC17 byl ultimátní zážitek
Publikováno 26. 7. 2017

JHC17 byl ultimátní zážitek

Tenhle ročník byl vyšperkovanější než kdy dříve. Poprvé jsme uspořádali hned dva turnusy a mohli tak zprostředkovat JHC zážitek ještě více nadějným judistům. Bylo to sice náročné, ale užili jsme si to dvojnásobně!

I na třetím ročníku Judo Heroes Campu nás přijeli navštívit speciální hosté. Hodně vysokou laťku nastavil hned první z hostů Petr Lacina, trenér Lukáše Krpálka a nejlepší trenér roku 2016, který nám předvedl svůj vybroušený a pestrý trénink. Další hvězdou byl Pavel Petřikov mladší, účastník dvou olympijských her s citem pro předávání zkušeností. Nechyběli ani Jaromír Ježek a Jakub Ječmínek, kteří se na JHC představili už podruhé a ukázali nám, že jsou právem nazýváni nejtechničtějšími judisty České republiky.

Vrchol návštěv ovšem byl příjezd Lukáše Krpálka a Tomáše Knápka. To byla tak velká událost, že se za námi na kemp přijelo podívat i šest mediálních štábů, včetně České televize a deníku Sport. Lukáš si s sebou samozřejmě nezapomněl vzít olympijskou medaili a trpělivě vysvětloval své bezkonkurenční judo.

Kromě nabitých judistických tréninků jsme hráli všemožné koordinační a běhací hry. Makali na kruhových tréninzích a užívali si naprosto nabitý program. Ten klasicky začínal ranní rozcvičkou a končil až večerkou.

JHC17 byl zkrátka lepší než kdy dřív a nás teď opět čeká roční příprava na JHC18. V hlavách nosíme plno nových nápadů, jak být lepší a lepší, proto se i v dalších ročnících máte na co těšit!

My už se rozhodně těšíme.


Zpět na všechny články