Letní prázdniny jsou ideální čas pro judistické tábory
Publikováno 24. 11. 2022

Letní prázdniny jsou ideální čas pro judistické tábory

Pokud jste příznivci juda, pak jistě víte, jak velký užitek z něj děti mohou mít. Judo je skvělý způsob, jak pomoci dětem rozvíjet jejich fyzickou sílu a koordinaci v raném věku. Tento sport provozují lidé po celém světě již mnoho let a jeho popularita stále roste s tím, jak ho objevuje stále více lidí.

Pokud chcete, aby se vaše dítě během léta bavilo a zároveň neztratilo nit, letní tábory juda jsou pro ně skvělým způsobem, jak si užít čas mimo školu. Letní prázdniny jsou obvykle vyplněny rodinnými dovolenými, návštěvami přátel a dalšími aktivitami, které mohou vaše děti zaměstnat během většiny víkendů v průběhu roku. Ovšem judistický kemp má pro dítě řadu výhod.

 

Skvělý způsob, jak získat náskok před sezónou

Léto je ideální dobou pro získání náskoku před další sezonou. Účastí na letních táborech se můžete naučit nové triky a techniky, které vám pomohou být úspěšnější. Můžete také pracovat na osvojení nových dovedností a strategií, které vám pomohou získat body v soutěži.

Kromě výuky provádění hodů a držení nabízí mnoho táborů také další doprovodné aktivity. Tábory tak nabývají na pestrosti a rozmanitosti.

 

Děti se spřátelí s dalšími judisty

Zatímco letní tábory jsou pro děti skvělým způsobem, jak cvičit, stýkat se a navazovat přátelství, mohou poskytnout i další úroveň zábavy a vzrušení. Judo je olympijský sport, který učí děti disciplíně, sebedůvěře a respektu k ostatním. Protože se jedná o bojové umění, poskytuje jim také příležitost naučit se, jak se v případě potřeby bezpečně bránit.

Čím více budete vědět o tom, co vaše dítě v létě na táboře dělá – a proč jsou tyto aktivity tak přínosné – tím lépe budete připraveni, až se vaše dítě vrátí domů nadšené z toho, co se tam naučilo. Proto Judo Heroes Camp každý den kempu zveřejní 100+ fotek a videí z průběhu programu a vy tak máte skvělý přehled o tom, co se na táboře koná.

Možná si říkáte, proč byste měli své dítě posílat na tábor juda, když může tento sport trénovat na kroužku? Pravdou je, že děti potřebují čas od rodičů, aby se mohly stýkat s ostatními dětmi, aby se správně vyvíjely v dospělé. Naučit se komunikovat s ostatními v prostředí, kde mají všichni podobné zájmy, je důležité, protože jim to později v životě pomůže navázat pevná přátelství a zároveň jim to poskytne něco zajímavého a zábavného, co mohou dělat během letních prázdnin!

Navíc intenzita takového tábora je násobně vyšší a dítě si odnese hlubší zážitek.

 

Závěr

Doufáme, že jsme vás přesvědčili, že letní tábory juda jsou skvělým způsobem, jak si užít sport s ostatními dětmi. Pokud máte zájem přihlásit své dítě na JHC, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, když se nám ozvete!


Zpět na všechny články