Krpálek a další hvězdy vyšperkovali JHC20
Publikováno 06. 8. 2020

Krpálek a další hvězdy vyšperkovali JHC20

Byla to nejistota do poslední chvíle. Kvůli koronavirové krizi nebylo dlouho jasné, jestli se šestý ročník Judo Heroes Campu vůbec uskuteční. Dopadlo to tak, jak to dopadlo a zbytek je historie. Legendární historie, dalo by se říct.

Ročník 2020 se poprvé odehrál ve třech turnusech – ve Zbraslavicích a v Kácově. Kromě programu nabitého judem, kondicí a hrami nás přijeli navštívit i hosté z řad české reprezentace. A výpis je to opravdu výživný: bývalá reprezentantka Lucie Chytrá, olympijská zápasnice Adéla Hanzlíčková, dorostenecký mistr světa Adam Kopecký, reprezentační trenér juniorů Václav Sedmidubský, reprezentanti David Pulkrábek a David Klammert a třešnička na dortu, olympijský vítěz a dvojnásobný mistr světa Lukáš Krpálek.

Všichni hosté předali účastníkům cenné rady, naučili své techniky a podepsali pásky a podpisovky. Tímto všem hostům ještě jednou děkujeme, že si na nás našli ve svých nabitých programech čas.

Podívejte se na reportáž z tréninku Lukáše Krpálka na JHC20: https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-dalsi-sporty/381940/male-judisty-uci-reprezentanti-krpalek-ukazuju-jim-jak-vyhravam.html

Co nás čeká dál? Zimní Heroes Camp! Ten proběhne v lednu a pokud se na něj těšíte stejně jako my, přihlaste se k odběru novinek dole na stránce a my vám napíšeme, až spustíme přihlášky.


Zpět na všechny články