Jubilejní pátý ročník JHC jako nikdy předtím
Publikováno 23. 7. 2019

Jubilejní pátý ročník JHC jako nikdy předtím

Pátý ročník Judo Heroes Campu jsme všichni ve zdraví přežili a před námi je spousta dalších výzev. Nejprve ale malé ohlédnutí.

Po skončení loňského ročníku jsme okamžitě začali připravovat pátý, jubilejní. Věděli jsme, že zážitek z kempu musíme pozvednout na úplně novou úroveň, na které jsme nikdy předtím nebyli. Zkrátka že vám musíme doručit víc, než kdokoliv předtím.

Začali jsme tvořit věci dovnitř. Administrativní systém, jasně dané procesy, lepší komunikace. To všechno nám pak pomáhalo, abychom mohli dát víc i vám. Propracovanější program, kvalitnější tréninky, zahraniční hosté.

JHC19 se zúčastnila stovka dětí 31 klubů z celé České republiky. Tradičně nás navštívili i hosti: Václav Sedmidubský, trenér juniorské reprezentace, David Dubský z Judo Elite, legendární trenér Marek Motlíček a Pawel Zagrodnik a Elio Verde, oba pátí z olympiády v Londýně. Za poslední dva jmenované děkujeme partnerovi kempu FINEP, bez kterého by to nešlo.

A teď ty výzvy. Vaše nadšení a zpětná vazba nás nabila novou energií. Nechceme čekat další rok, než se s vámi opět potkáme a chceme šířit přátelství a myšlenky juda dál. Proto příští rok uděláme tři turnusy, aby se dostalo na víc dětí a uděláme pro vás vůbec poprvé zimní kemp.

Judo je mimo pohybu i o ctnostech. Férovost, přátelství, respekt. Na nich stavíme a jsme upřímně rádi, že to tak cítíte taky.


Zpět na všechny články